Manikúra

Ruce jsou naší vizitkou
Ačkoli jsou naše ruce jednou z nejnamáhavější částí těla, často se na ně zapomíná. Pokud chce člověk vypadat pěstěně a upraveně od hlavy až k patě, měl by věnovat pozornost i vzhledu svých nehtů. Pěstěné ruce jsou krásnější a dodávají mladistvější vzhled. Je mnoho způsobů jak toho dosáhnout.

Péče o ruce

Základem dobře vypadajících rukou je zdravá a vyživená pokožka a okolí nehtových lůžek. Při ošetření dbáme na odstranění nedokonalostí a na prevenci jejich opakovaného vzniku. Po zvláčnující koupeli, peelingu a ošetření nehtových kůžiček můžete využít následnou péči ve formě parafínového zábalu nebo studené masky pro dlouhodobé vyživení pokožky a prodloužení efektu našeho ošetření.

P-Shine

Japonská manikúra, která vyniká svým přírodním složením. Je určena pro ochranu a vyživení přírodních nehtů nebo pro situace, kdy není na místě barevné lakování a je upřednostňován přirozený a lesklý vzhled nehtů. Obsahuje složky dodávající nehtům výživu a přirozený lesk, jako je mateří kašička, včelí vosk, křemičitá hlinka a parafín.

CND  Shellac

Lakování metodou Shellac je profesionální úprava nehtů, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, vysoký a dlouhotrvající lesk, trvanlivost nošení po dobu až 3 týdnů. Nabízíme širokou škálu barev a možnost následného zdobení podle Vašich představ.

Ukázky naší práce

Naše manikérky

Lenka Heindlová

725 001 006

 Liliová, Atom

Markéta Vajsarová

721 637 356

 Atom

Simona Viktoříková

739 050 067

 Atom, Liliová