Kadeřnictví

Rozumíme Vám
Chcete se líbit? Sobě, okolí nebo partnerovi? Toužíte po změně? Nebo si jen chcete nechat zastřihnout konečky? V našem kadeřnickém salonu splníme všechna Vaše přání. Můžete dát sbohem kadeřnicím, co nenaslouchají Vašim požadavkům. My nasloucháme, rozumíme. Pokud si nebudete jistí, poradíme Vám s tvarem účesu, nabídneme nejnovější módní trendy a společně vymyslíme i barvu, která rozzáří Vaši tvář. Nebojte se vypadat skvěle!

Pro dámy, pány
i děti

Dle vašeho přání stříháme podle nejnovějších módních trendů. Pokud si nebude jisti svou volbou, rádi Vám poradíme, jaký střih svědčí Vašemu typu obličeje.

Barvení, tónování, melír, Balayage

Nebaví Vás Vaše barva vlasů? Během chvilky jim můžeme dát barevný odstín, jaký si jen budete přát.

Barvení řas
a obočí

Nejlepší způsob jak si ušetřit pár minut ráno před zrcadlem.

Trvalá ondulace

Narodili jste se s rovnými vlasy, ale vždy jste si přáli kudrlinky? Už si nemusíte zoufat! I Vy si můžete splnit svůj sen.

Malibu C

Metoda efektivního čištění vlasů od nežádoucích látek, pomáhá při zesvětlování o více než 3 tóny, aby vlasy zůstaly co nejvíce v kondici. Zaměřuje se také na problémy s vlasovou pokožkou.

Společenské
a svatební česání

Moc dobře víme, jak jsou jisté životní události pro naše zákazníky důležité. Ať už se jedná o jakoukoliv příležitost, budeme se snažit vymyslet Vám účes na míru.

Ceník kadeřnictví

Ukázky naší práce

Naše kadeřnice

Lenka Heindlová

725 001 006

 Liliová, Atom

Petra Bernadová

604 470 932

 Liliová

Alena Maříková

604 910 243

 Liliová

Monika Svobodová

736 663 362

 Atom

Renata Urbanová

603 145 679

 Atom