Holistická optimalizace zdraví


Holistická optimalizace zdraví pro ženy

V rámci holistické optimalizace zdraví se u klientky nejprve mapuje celkový životní styl a návyky, a to nejčastěji v podobě krátkého dotazníku a vstupní konzultace. Při konzultaci je možné využít také přístroje Heart Vision nebo QMR, které dokážou vyhodnotit celkové zdraví organismu. Na základě vstupní konzultace, a také podle potřeb a přání klientky, se pak zvolí cesta optimalizace a postupně se upravují jednotlivé aspekty životního stylu tak, aby se dosáhlo nejlepšího výsledku, ať už se jedná o zlepšení zdravotního stavu, psychiky nebo zvýšení životní energie. 
HOLISTICKÁ OPTIMALIZACE JE PRO VÁS VHODNÁ POKUD:
- máte problémy s nedostatkem energie, s oslabenou imunitou, se spánkem a psychikou
- vás trápí nadýmání, bolesti břicha či zácpa
- máte problémy s kvalitou nehtů, vlasů a pokožky 
- chcete podpořit celkovou vitalitu a dlouhověkost 
V RÁMCI KONZULTACE  PRACUJI S TĚMITO PŘÍSTROJI: 
QMR
 
Přístroj využívá poznatků z kvantové medicíny, kdy pomocí elektromagnetické technologie analyzujemagnetické pole našich buněk. Díky tomu lze zjistit například přítomnost těžkých kovů nebo nedostatek vitamínů či minerálů. Jedná se o neinvazivní vyšetření.
HeartVision 
Přístroj HeartVision pomocí analýzy variability srdečního rytmu měří celkový funkční stav organismu a vyhodnocuje souhru biologických procesů v těle. Měří například nervový, hormonální nebo kardiovaskulární systém, sleduje psycho-emocionální stav, stres a napětí, vitální sílu a energetické zásoby organismu. 
DOPORUČENÉ DOPLŇKY: 
Tkáňové soli jsou soubor 12 základních minerálních solí, sestavených v 19. století Dr. Schüsslerem. Jsou nezbytné pro život a nacházejí se ve tkáních a buňkách lidského těla. Jde o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku, kdy jejich rovnováha je zásadní pro udržení zdraví. Minerály se postupně spotřebovávají například stářím, nevhodnou stravou, stresem, životním stylem, nemocemi…. Schüsslerovy soli je umí do těla doplnit a postupně srovnat jejich deficity. Výhodou Schüsslerových solí je, že nemají žádné nežádoucí účinky a nemůžete se jimi předávkovat. Jsou bezpečné a mohou je užívat děti, těhotné i kojící ženy.

Bewit Miracle Essential Therapy

Bewit Miracle Essential Therapy je velmi jemná relaxační a regenerační masážní technika, která využívá cíleného doteku a postupného vrstvení osmi 100% esenciálních olejů terapeutické kvality. Provádí se v leže a trvá 45-60 minut.
Jemnými doteky a tahy kombinovanými s esenciálnimi oleji se u klienta navodí pocit pohody, a to na úrovni nejen fyzické, ale také psychické. Zároveň se tělo dostává do stavu rovnováhy, díky které může začít samoléčba. Tato technika může být použita pro podporu imunity, ke snížení zánětů a bolesti.
Esenciální oleje Bewit se v daném pořadí nanáší za pomoci techniky RainDrop (v překladu dešťová kapka), kdy postupné vrstvení jednotlivých olejů působí synergicky. Nejprve vyčistí receptory buněk, následně vymažou nevhodné informace z buněčné paměti a nakonec obnoví a aktivují správnou informaci v paměti buňky.
Bewit Miracle Essential Therapy je velmi komplexní a harmonizující technika, při níž dochází k působení několika faktorů najednou. Velmi zásadní vliv má vdechování esenciálních olejů během masáže, kdy aroma esenciálních olejů dokáže ovlivnit, jak se cítíme.
Účinky:
- uvolnění od stresu a napětí
- pomoc při únavě a vyčerpání
- podpora imunity
- zmírnění zánětu a bolesti
- zlepšení spánku

ACCESS BARS

Metoda ACCESS BARS vznikla v roce 1990 v USA a od té doby pomohla tisícům lidí na celém světě. Zakladatel této metody je Gary Douglas, který říká, že Vaše volba je to, co tvoří Vaši budoucnost.
Terapie probíhá vleže se zavřenýma očima po dobu 60 – 90 minut, kdy se terapeut jemně dotýká 32 specifických bodů (BARů) na hlavě klienta. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako  jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co je již připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co nám již neslouží. Doteky jsou velmi příjemné a často se stává, že se klient během terapie dostane do hluboce uvolněných stavů nebo dokonce usne. Také může cítit proudění energie v těle. Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po terapii vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova). 

 Účinky ACCESS BARS: 
- Relaxace 
- Regenerace 
- Uvolnění od stresu a napětí
- Odbourání únavy a vyčerpanosti
- Zvýšení životní energie 

Při pravidelné terapii může pomoci
- Vytvořit trvalý pocit klidu a pohody 
- Uvolnit bloky vytvořené stresem, hněvem, flustrací, vyčerpáním… 
- Odstranit psychické problémy (deprese, úzkosti, pocity vyhoření….) 
- Nastartovat samoléčebné procesy v těle 
- Zlepšit spánek 
- U těhotných žen urychlit a odlehčit porodní proces 
- Odstranit alergie, astma, ekzémy, migrény

Ceník Holistické optimalizace zdraví

Naše specialistka

Petra Stehlíková

702 665 442

 Atom