Salon Magnolie

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ
vyzivove poradenstvi

Chcete-li zdravě a bezpečně snížit váhu bez následného jo-jo efektu a potřebujete přitom pomoc někoho, s kým zvládnete úskalí hubnutí, kdo vás bude motivovat a poskytne všechny nutné informace? Proto jsme tu my.

Výživové poradenství

Jde zhruba o hodinové sezení, během kterého bude provedena analýza stávajících stravovacích návyků a pohybových aktivit, změří se tělesná kompozice pomocí analyzátoru Omron (procenta tělesného tuku, viscerálního tuku, kosterního svalstva a výše klidového metabolismu). Přístroj měří metodou bioelektrické impendace. Vyšle do těla za účelem stanovení množství tukové tkáně slabé množství elektrického proudu a spolu s informacemi o vaší výšce, hmotnosti, věku a pohlaví se získají výsledky. Na základě těchto informací vám bude doporučena adekvátní změna jídelních návyků a pohybových aktivit odpovídajících vašim časovým i fyzickým možnostem.

Nečekejte striktní jídelníčky na den a hodinu, ani zázračné pilulky na rychlý úbytek váhy.

Nabízím rady, jak efektivním způsobem změnit své stravovací návyky, mít jídelníček pestrý a chutný, netrpět přitom hlady a přesto snižovat svoji váhu bez jo-jo efektu.

Ceník

Výživové poradenství
Konzultace, měření analyzátorem OMRON, sestavení jídelníčku, návrh změn pohybových aktivit 620,- / konzultace

Martina Krůtová

+420 607 850 766
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.